kontakta oss på 08-170050

eller via vårt

KONTAKTFORMULÄR

 


Marielle
Johansson

Operativ Chef

marielle.johansson@homestyling.se
0706-055527

Liam
Möller

Kund & Mäklaransvarig

liam.moller@homestyling.se
0708-342160

Malin
Christiernsson

Kund & Mäklaransvarig

malin.christiernsson@homestyling.se
0707-960585

Carina
Hjelm

Kund & Mäklaransvarig

carina.hjelm@homestyling.se
0733-301414

Lotta
Stensved

Kund & Mäklaransvarig

lotta.stensved@homestyling.se
0709-164174

Emma
Svedar

Logistikansvarig Koordinator

emma.svedar@homestyling.se
0708-826458

Amanda
Lerman

Inredare / Assisterande koordinator

amanda.lerman@homestyling.se
0707-660342

Sofia
Mattsson

Gruppledare / Stylist

sofia.mattsson@homestyling.se
0709-208100

Belén
Medina

Stylist / Mammaledig

belen.medina@homestyling.se

Habib
Abdurahmanov

Flyttarbetare

habib@homestyling.se
0700-399944

Robin
Hammarberg

Flyttarbetare

robin.lageborn@homestyling.se
0722-718577

Marcus
Augustson

Flyttarebetare

marcus.augustson@homestyling.se
0722-000881

Skicka oss ett meddelande så hör vi av oss till er!

Boka ett kostnadsfritt möte med oss!

Välj en tid som passar dig så kommer vi hem till dig och ger en kostnadsfri offert som beskriver hur vi kan styla just ert hem för bästa resultat.

Önskar ni en annan tid, vänligen ring oss på 08-170050.

Kalendern laddas...
Powered by Booking Calendar
captcha